Kapat

5 Dakikanızı ayırıp, lütfen dikkatlice okuyunuz.

Kurum Kodu: Her okula ait 6 rakamlı MEBBİS kodu bulunmaktadır. Bu kodu okul idaresinden, MEBBİS sayfanızdan veya http://mtegm.meb.gov.tr/TR/okullar.asp adresinden alabilirsiniz.

Kurum Kodu ile ilk kayıt yapan öğretmen, okul bilgilerini tanımladığında, sınıf açtığında ve bu sınıflara öğrenci eklediğinde aynı okulda görev yapan diğer öğretmenlerin tekrar sınıf açmalarına ve öğrenci kaydetmelerine gerek kalmayacaktır. Aynı okulda görev yapan ikinci veya üçüncü öğretmen üye kaydı yaptığında ilk öğretmenin açmış olduğu okul, sınıf ve öğrenci bilgilerine ulaşabilmektedir.

Geçtiğimiz sene farklı okullarda görev yapan öğretmenlerimiz kurum koduna aynı değerleri (123456, 111111, 654321 vb.) girdikleri için sürekli hata mesajları gönderdiler. Veya aynı okulda görev yapan iki öğretmen farklı iki kod kullandıkları için mükerrer kayıtlar oluştu.

Bu kullanıcı hatasının önüne geçmek için üye bilgileri sıfırlandı. Anlayışınız ve dikkatiniz için teşekkür ederim.

Kurum kodu için 6 rakamlı MEBBİS kodunu kullanmayan üyelerin kayıtları silinecektir.

Üyelik Bilgilendirmesi

www.buroegitimi.com sitesi sadece eğitim amaçlı bir site olup öğrenci ve öğretmenlere yönelik dersler için kaynaklık etmektedir.

Yayınlanan plan, zümre, rapor vb. dokümanlar kurumlara göre değişiklik göstermekte olup olduğu gibi kullanılmaması önerilir.

Site içerisinde bulunan ders materyalleri özel çalışmalar olup, kaynak gösterilmeden kullanılmaması önemle rica olunur.

Kayıtta telefon numarası zorunlu olmayıp, yardım isteme durumunda kısa zamanda ulaşmak veya duyurularda whatsapp grubuna eklenmek için kullanılacaktır.

Üye şifreniz diğer mail, sosyal medya vb. hesaplarda kullandığınız şifreler olmamasına dikkat ediniz.

Alana ait tüm derslerin tüm çalışmaları (plan, zümre, test, sınav, eğitim kaynakları vb.) bir kişi tarafından yapıldığı için hata veya eksiklikler olabilir. Gerekli düzeltme için sağ altta bulunan POSTA, ÇEVRİMİÇİ bölümünden iletişime geçiniz.